Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування
7 травня у місті Черкасах відбувся всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування «Leadership On», який став потужним майданчиком для обміну досвідом, ідеями та роздумів щодо розвитку молодіжної політики в Україні.
Нашу школу та громаду на форумі представляв учень нашої школи - Владислав Галюлько. У межах заходу він мав можливість поспілкуватися з Міністром освіти і науки України, народними депутатами, а також представниками органів місцевого самоврядування з різних міст і громад.
Форум став цінною нагодою для обміну досвідом, представлення власних напрацювань, налагодження нових знайомств та отримання ідей, які в майбутньому можна реалізувати у нашій громаді.
.jpg)