Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Початкова школа

 1-А

 1-Б
1-В
1-Г 2-А
2-Б 2-В 2-Г
3-А 3-Б 3-В 3-Г 4-А 4-Б 4-Г  

 Середня школа

5-А 5-Б 5-В 5-Г 6-А 6-Б 6-В
7-А 7-Б 7-В   8-А 8-Б 8-В
9-А 9-Б 9-В        

Старша школа

10-А 10-Б 11-А 11-Б

 

 

 

 

5-Б

 


 

5-Г

 


6-А

 


 6-Б

Наш 6-б дуже веселий, бешкетний та в першу чергу дружній. Наша шкільна мама - Кушпінська Валентина Петріївна. Вона добра, справедлива та завжди вислухає і допоможе.
2016 р. Головацька Ліля, Піщев Вікторія та Мандзюк Яна - лауреати міського фестивалю-конкурсу «Від Катерини до Водохреща», у номінації «Ой, хто, хто Миколая любить» ІІ місце.

Ми відвідуємо музеї Тернополя і також ходимо в філармонію. Також ми беремо активно участь у флешмобах, шкільних змаганнях та квестах. Ми любимо та поважаємо один одного!

 


6-В

 


 

7-А

Девіз нашого класу
«Нам треба жити, навчатись, зростати, щоб Україні опорою стати»

     Учні 7-А класу ТЗОШ №16 ім. В. Левицького є творчими, креативними, цікавими, зростають справжніми патріотами рідної землі, шанують традиції українського народу. За свою активну волонтерську діяльність щодо надання допомоги військослужбовцям оперативного командування «Південь», які виконують бойові завдання в зоні АТО. Клас отримував подяки, Ракович Віталій нагороджений орденом «Бойовий волонтер України», Химера Адріана, Кавка Катерина, Бойчук Соломія, Онищук Максим – медалями «Сильні духом». В 2016 р. учні класу здобули перемогу в міському конкурсі «Громадсько – активний клас» у номінації «Майбутнє України».

    2016р Лехан Олександр, Кекіш Дмитро, Онищук Максим - ІІ місце у міських змаганнях з футболу. Малик Едуард, Бойчук Соломія, Дерев’яна Анастасія – лауреати міського фестивалю-конкурсу «Від Катерини до Водохреща» у номінації «Ой, хто, хто Миколая любить» ІІ місце у 2016р.

   Кекіш Дмитро – фіналіст 29 Міжнародного конкурсу (Всеукраїнського етапу) з розв’язування логічих, математичних задач 2015р. Призер ІІІ місця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2015р. Красовська Вероніка лауреат пісенного конкурсу «Бджілка» 2016р.

        


  7-Б

Ми 7-Б клас. Ми часто подорожуємо з нашим класним керівником. Також активно беремо участь у квестах , флешмобах, спортивних змаганнях. У нас в класі є багато талановитих учнів. Ми дуже дружні та веселі. Наш клас найкращий!

 

 


 7-В

На думку вчителів наш клас відрізняється від інших. Якщо в паралельних класах боролися за успішність та дисципліну, то ми намагалися бути дружнішими.

З першого дзвінка ми не одразу подружилися, але згодом стали однією сім’єю. Звичайно у нас не обійтися без хуліганів і учнів, які відстають по успішності. Та шкільна дружба їм допомагає. Ніхто не соромився попросити допомогти у незрозумілому предметі. Не обходилося і без випадків коли вчителі знаходили у нас шпаргалки або ловили на підказках. Але жодного разу ніхто  нікого не видав. Також велику роль у нашому класі зіграла наш класний керівник. Лариса Іванівна завжди підтримає і допоможе нам.

Наш клас не ідеальний, але за те дружній.

 


8-А

 

 

 


 8-Б

 

 


 8-В

   В нашому класі є 29 учнів . 11 дівчат та 18 хлопців. Нашого класного керівника звати Гордій Наталія Володимирівна. Ми її дуже любимо , тому , що вона творча та добра людина.

   Наш клас дуже позитивний та дружелюбний.

   Ми завжди їдемо в цікаві поїздки. Завдяки нашому класному керівнику. Можна сказати , що поїздки ще більше об’єднують наш клас.

 


 9-А

 

 

 


 

9-Б

 

 


 

9-В

 Усім доброго дня, а може, й ночі, залежно, коли ви читатимете цю розповідь. Хочу сказати декілька слів про свій клас. Тому попереджую: кому не цікаво – можете зразу покинути сайт. Тим, хто вирішив прочитати, я теж приготував пару слів: я старався (чесно!). Сподіваюся, ви оціните мої старання.

Отож розпочнемо! Які асоціації у вас викликає буква «В»? У мене, наприклад, відважні, веселі, ввічливі, виховані, вольові, впевнені, відчайдушні. Усі ці слова ідеально підходять для характеристики нашого класу. Також 9-В має одну цікаву особливість. Хоча наш клас і кабінет найменші, зайшовши сюди, вийти з нього ви так просто вже не зможете. І знаєте чому? Бо тут, біля самісіньких дверей, сиджу я, себто Юра Мудрієвський. А це означає, що поки ви не поясните, що забули в нашому класі, вийти з нього не реально. Ну, що, переконалися, що треба бути ще й яким ввічливим і відчайдушним, аби наважитися переступити поріг нашого класу?

А ще наш клас - активний, творчий, дружний колектив. Разом ми проводимо час не тільки в школі, але й поза нею. Із більшістю наших однокласників ми знайомі ще з дитячого садочка. Тому, як ви розумієте, разом нам часом доводилося ділити і манну кашу, і навіть , вибачте, горщик. Ми намагаємося ніколи не сваритися, а все вирішувати мирно, допомагаємо один одному. Просто обожнюємо подорожувати, тому щороку, а часом і двічі на рік їздимо на екскурсії. Разом ми вже побували в Кам’янці-Подільському, Бакоті, Червоногороді. Особливо незабутньою для нас була поїздка в Карпати. Ми змогли не тільки насолодитися красою і природою України, але й спробували себе в ролі дослідників, мандрівників і скелелазів. А ще під час цієї мандрівки ми здружилися і відчули, що наш клас – справжня велика сім’я. Разом із нами завжди наша класна мама – Руслана Володимирівна.

Ми проводимо в класі різні свята, любимо робити один одному сюрпризи. Тепер кожен із нас з нетерпінням очікує свята Миколая, адже подарунок у цей день можна знайти не лише вдома під подушкою, але й у класі.

А як гарно ми провели цьогоріч Андріївські вечорниці! Тут були і троїсті музики, і ворожіння, і вареники, і пампушки, і навіть… піца!

У нашому класі 22 учні, з них 15 хлопців і – увага! – лише 7 дівчат. Але яких!!! Кожна з них – красуня і розумниця, а ще вони справжні друзі для нас, пацанів. Особлива вдячність Марті й Діані. Якби не їхнє щире серце й інтелектуальні здібності, то більша частина хлопців мала б не вище п’яти балів. Та й не тільки за це ми їх цінуємо. Чули б ви, як Діана і Марта співають! Жодне свято в школі не обходиться без них.

Катя – це взагалі особлива дівчина. Я знаю її вже 14 років і міг би багато розказати про неї, але, боюся, мені це так просто не минеться. Навіть не знаю, як в ній поєднуються такі різні риси характеру: ніжність, лагідність і рішучість, упевненість. Катя – староста нашого класу і вели-и-и-и-кий авторитет для нас усіх.

Окрасою нашого класу є Іра, Віка і Марічка. Зі скромних, тихеньких дівчат вони перетворилися на справжніх красунь. Та ще й з тонким почуттям гумору.

Окреме слово – про нашу Музу – Юлю. Ніжна, творча, чарівна, розумна, креативна. Це все про неї. Думаю, про Юлю ми ще колись почуємо як про видатну художницю або талановитого дизайнера.

Тепер про хлопців. Нас багато – і в цьому наша сила. Особливий респект моїм друзям із дитинства Саші, Дімі й Олегу. Хлопці, ви круті! А взагалі-то, у кожного з пацанів свої досоїнства, і наші дівчата (включно з Русланою Володимирівною) завжди можуть на нас покладатися.

Ще кілька слів про нашу класну маму Петрокушин Руслану Володимирівну. Ми її дуже любимо і поважаємо. Повірте, є за що! Упевнений, що і вона нас любить, хоча часом і сварить. Сперечатися з нею – марна справа, все одно буде так, як сказала Руслана Володимирівна. І хоч її предмет, як на мене, не найцікавіший у шкільній програмі, вона старається, щоб нам не було скучно. То експрес-урок Авраменка подивимося, то романс послухаємо, так і урок закінчиться. А ще Руслана Володимирівна привітна, весела, розумна і вихована людина, завжди може дати мудру пораду.

Ху-х! Уже й не пам’ятаю, коли я так багато писав. Усім, хто прочитав до кінця, дякую! Я вас усіх люблю. Цілую. Па-па. JJJ

Мудрієвський Юрій, учень 9-В класу

 


 

11-А

 


 

11-Б

 

 

 

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru