joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

2016-2017 навчальний рік

Всеукраїнський рівень

Призери Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях (м.Полтава)

Рожко Катерина (9-В) - ІІІ місце серед дівчат на особисто-командній смузі перешкод;

Пелехатий Денис (8-Б) - ІІІ місце серед хлопців на особисто-командній смузі перешкод;

Семеляк Олександра (9-А) - ІІ місце серед дівчат на особисто-командній смузі перешкод;

І загальнокомандне місце на дистанції "Особисто-командна смуга перешкод" команда у складі:

Андрусик Каріни (9-А)
Веселик Катерини (9-А)
Калабай Анастасії (9-А)
Найдуха Назара (9-Б)
Цапая Мар'яна (8-В)

Обласний рівень

Морська Соломія (5-Б)

І місце у ІІІ етапі XVІІ Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика (вч. Тендицька О.Є.)

Міський рівень

Ковальковська Дарія (9-А)

ІІ місце у номінації «Читці поезії Т. Шевченка»
конкурсу читців поезії Т.Шевченка та байок Л. Глібова, приуроченого 203-й річниці з дня народження Т.Шевченка, 190-й річниці з дня народження Л.Глібова у рамках міського огляду- конкурсу колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Творчість юних тобі, Україно!»

Балящук Ірина (10-А)

ІІІ місце у ІІ етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Балящук М.М.)

Бузукіна Юлія (7-В)

ІІІ місце у ІІ етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Присяжнюк Л.І., Очеретнюк І.М.)

Чернявська Софія(11-А)

ІІІ місце у ІІ етапі XVІІ Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика (вч. Балящук М.М.)

Фарботряк Аліна (6-А)

ІІІ місце у ІІ етапі XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (вч. Тендицька О.Є.)

Хома Святослав (10-А)

ІІІ місце у ІІ етапі XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (вч. Полянська О.М.)

Климишин Христина (10-А)

ІІ місце у міському конкурсі стрілецької і повстанської пісні і малюнка «Свята Покрова» (вч. Безкоровайна І.В.)

Шандрук Дарина (11-Б)

Турнір «Юний хімік» (вч. Бугера Л.І.)

Гнатківська Юлія (10-А)

Перемога у міському конкурсі «Замість ялинки зимовий букет» (вч. Безкоровайна І.В.)

2015-2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік