joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

2016-2017 навчальний рік

Всеукраїнський рівень

 

Призери Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях (м.Полтава)

Рожко Катерина (9-В) - ІІІ місце серед дівчат на особисто-командній смузі перешкод;

Пелехатий Денис (8-Б) - ІІІ місце серед хлопців на особисто-командній смузі перешкод;

Семеляк Олександра (9-А) - ІІ місце серед дівчат на особисто-командній смузі перешкод;

 

Призери Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях (м.Полтава)

І загальнокомандне місце на дистанції "Особисто-командна смуга перешкод" команда у складі:

Андрусик Каріни (9-А)
Веселик Катерини (9-А)
Калабай Анастасії (9-А)
Найдуха Назара (9-Б)
Цапая Мар'яна (8-В)

   
   
   
   
   
   

 

Обласний рівень

 

Морська Соломія (5-Б)

 

І місце у ІІІ етапі XVІІ Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика (вч. Тендицька О.Є.)

   
   
   
   
   
   
   

 

Міський рівень

 

Ковальковська Дарія (9-А)

ІІ місце у номінації «Читці поезії Т. Шевченка»
конкурсу читців поезії Т.Шевченка та байок Л. Глібова, приуроченого 203-й річниці з дня народження Т.Шевченка, 190-й річниці з дня народження Л.Глібова у рамках міського огляду- конкурсу колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Творчість юних тобі, Україно!»
 

Балящук Ірина (10-А)

 

ІІІ місце у ІІ етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Балящук М.М.)

 

Бузукіна Юлія (7-В)

 

ІІІ місце у ІІ етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Присяжнюк Л.І., Очеретнюк І.М.)

 

Чернявська Софія(11-А)

 

ІІІ місце у ІІ етапі XVІІ Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика (вч. Балящук М.М.)

 

Фарботряк Аліна (6-А)

 

ІІІ місце у ІІ етапі XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (вч. Тендицька О.Є.)

 

Хома Святослав (10-А)

 

ІІІ місце у ІІ етапі XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (вч. Полянська О.М.)

 

Климишин Христина (10-А)

 

ІІ місце у міському конкурсі стрілецької і повстанської пісні і малюнка «Свята Покрова» (вч. Безкоровайна І.В.)

 

Шандрук Дарина (11-Б)

 

Турнір «Юний хімік» (вч. Бугера Л.І.)

 

Гнатківська Юлія (10-А)

 

Перемога у міському конкурсі «Замість ялинки зимовий букет» (вч. Безкоровайна І.В.)


 

2015-2016 навчальний рік

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 


 

2014-2015 навчальний рік

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 


 

2013-2014 навчальний рік

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 


2012-2013 навчальний рік

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 


 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru