joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Інформуємо, що 07 лютого 2019 року о 14.00 год. в кабінеті №  302 відбудеться засідання конкурсної комісії, а саме: перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади соціального педагога Тернопільської загальноосвітньої школи I-III  ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області .

Інформацію щодо подальшої роботи конкурсної комісії буде розміщено на сайті додатково.

Додаткова інформація за тел. 43-60-69

Современный женский журнал.